Kategorie: Wszystkie | Galeria | Gościli u nas... | Informacje | Konkursy | Wycieczki
RSS
piątek, 16 grudnia 2011

6 grudnia do naszego przedszkola przybył Mikołaj z prezentami dla dzieci.

 

 

 

20:15, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »

29 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa.

 

 

 

20:07, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 grudnia 2011

Miś jest mały i puchaty,

miś jest fajny i kudłaty.

Miś jest gruby jak ta kula,

misia zawsze się przytula.

Szepnę mu do ucha miło,

co mi się dziś w nocy śniło:

że bez niego smutne życie,

że go kocham bardzo skrycie.

 

25 listopada 2011r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień
Pluszowego Misia. Aby go lepiej uczcić, dzieci wspólnie z rodzicami wzięli udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym „Mój Miś”. Organizatorką i pomysłodawczynią była pani Edytka –nauczycielka z III grupy. Ponadto, tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim misiem. Przed południem, na sali gimnastycznej zostało zorganizowane spotkanie wszystkich dzieci z misiami.
Wszyscy wspólnie nauczyli się piosenki o małym misiu, dzieci z III grupy recytowały wierszyk a potem, dzieci które wykonały pracę na konkurs otrzymały dyplomy i upominki (kupione za pieniążki pochodzące ze sprzedaży zdjęć). 

 

 

 

 

 

 


17:33, przedszkole174 , Galeria
Link Komentarze (1) »

W listopadzie dzieci z grup I, II, III, IV i V wzięły udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Pocztówka do Świętego
Mikołaja”. Głównymi założeniami tego konkursu była możliwość wyrażenia emocji związanych z oczekiwaniem na Świętego Mikołaja; przybliżenie i zainteresowanie dzieci, młodzieży i dorosłych tradycją związaną z Bożym Narodzeniem; rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej; prezentacja talentów plastycznych.

Po rozstrzygnięciu konkursu, laureatem III miejsca w kategorii 5-6 lat został nasz Mateusz B. z grupy IV który wykonał pracę pod kierunkiem p. Joanny Pruszyńskiej. Cieszymy się z tego bardzo i gratulujemy takiego osiągnięcia.

17:26, przedszkole174 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »

W październiku dzieci z grupy III, IV i V wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jestem uczestnikiem ruchu drogowego, więc myślę” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Szkołę Podstawową Nr 143 im. Stefana Starzyńskiego. Celem tego konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym; rozwijanie świadomości występowania różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń, umiejętności unikania ich oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia; stworzenie dzieciom i młodzieży możliwości zaprezentowania własnej twórczości na wyżej wymieniony temat.

17:24, przedszkole174 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »

Dnia 30 września 2011r. dzieci z grupy III zostały zaproszone przez Rodziców Borysa do swojej pracowni artystycznej przy ul.Lubelskiej. Miały tam okazję poznać miejsce tworzenia pięknych dzieł (np. dekoracji do teatru czy filmu). Wspaniałą zabawą było malowanie farbami na drewnie własnych obrazków, które potem zdobiły holl naszego przedszkola.

17:21, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 grudnia 2011

Witamy na blogu Przedszkola nr 174 w Warszawie. Będziemy zamieszczać tu  relacje z imprez dla dzieci oraz różne informacje przekazywane przez wychowawców. Zachęcamy też do zaglądania na stronę Przedszkola nr 174.

 17:23, przedszkole174
Link Dodaj komentarz »
1 ... 36 , 37