Kategorie: Wszystkie | Galeria | Gościli u nas... | Informacje | Konkursy | Wycieczki
RSS
sobota, 06 września 2014

16 czerwca odbył się letni piknik rodzinny. Hasłem przewodnim uroczystości były ,,Bezpieczne Wakacje". Imprezę poprowadziła ,,Ewka Konewka". Dzieci tańczyły, bawiły się z klownem Bolkiem, a także ze swoimi rodzicami. Było głośno, radośnie i zabawnie...

 

IMG_74391

IMG_7450

IMG_7459

IMG_7471

IMG_7534

IMG_7564

IMG_7553

IMG_7555

IMG_75021

13:05, przedszkole174
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 lipca 2014

Międzynarodowy Dzień Dziecka to długo oczekiwany czas dla każdego dziecka. Taki też był dla naszych przedszkolaków. Ze względu na niesprzyjającą aurę maluchy swoje święto obchodziły w budynku przedszkolnym, na brak atrakcji nie mogły jednak narzekać. Malowanie twarzy, konkursy, dyskoteka i prezenty sprawiły, że tego dnia wszystkie buźki były uśmiechnięte od ucha do ucha.

 

 

 

 

 

 

08:47, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
Tak wyglądał ostatni występ w naszej placówce dzieci z grupy V
 08:42, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »

Żegnamy cię dziś przedszkole,szkoła już woła nas!
Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz.

Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami,
odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami.

Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata,
ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata.

Jeszcze wakacje przed nami, wycieczki i długie podróże,
potem dzwonek nas powita w nowym mundurze.


 

 

 

 

08:38, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 lipca 2014

Dzień Mamy i Taty co roku szczególnie przeżywają dzieci. Maluchy w tajemnicy przed mamami i tatusiami szykują prezenty, malują laurki i robią kolorowe bukiety z kwiatów. Zamieniają się również w aktorów i robią piękne przedstawienia. Dzień Mamy i Taty często jest w przedszkolach połączony i jest hucznie obchodzony. Zobacz, jak wyglądał Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:47, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
sobota, 07 czerwca 2014

Dzieci z grupy IV były gośćmi w Filharmonii Narodowej. Miały okazję od zaplecza zobaczyć obiekt kultury oraz stanąć na deskach sceny czyli w miejscu, gdzie występują wirtuozi światowej sławy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:12, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »

  Nikt nie rodzi się czytelnikiem, czytelnika trzeba wychować. Czytanie kilkulatkowi rozbudza w nim ciekawość świata i pomaga mu zrozumieć siebie i innych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji czytania przedszkolakom. 

 

 

 

Dziękujemy mamie Ali z I grupy, która przeprowadziła szkolenie dla rodziców z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wypadek z utratą krążenia daje tylko 4 minuty na prawidłowe podjęcie reanimacji. W tym czasie zareagować zdąży wyłącznie ktoś znajdujący się w pobliżu – mama, tata, opiekunka, pracownik przedszkola. Czasami odpowiednia reakcja decyduje o życiu bądź śmierci poszkodowanego! Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu z pierwszej pomocy potrafimy to zrobić.

 

 

 

16:55, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »

Już po raz kolejny pizzeria Dominium zaprosiła nasze dzieci nie tylko do skosztowania swojego przysmaku ale również do zapoznania się z historią powstania pizzy. Serdecznie dziękujemy...

 

 

 

 

 

16:39, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 maja 2014

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Akademii Marynarki Wojennej
w Gdyni za przeprowadzenie zajęć pokazowych w naszym przedszkolu.
Dzieci miały okazję obejrzeć filmik przedstawiający ćwiczenia na morzu, poznały sygnały którymi marynarze się posługują. Przećwiczyły pod okiem specjalistów postawę ,,baczność”. Duże zainteresowanie wywołała szabla, której wszyscy chcieli dotknąć. Nie mniejszą popularnością cieszył się kordzik – noszony jako symbol dawnej szabli do stroju galowego. Wszystkie przedszkolaki chciały również przymierzyć prawdziwą czapkę marynarską.
Tak to wyglądało……


 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21