Kategorie: Wszystkie | Galeria | Gościli u nas... | Informacje | Konkursy | Wycieczki
RSS
sobota, 07 czerwca 2014

Dzieci z grupy IV były gośćmi w Filharmonii Narodowej. Miały okazję od zaplecza zobaczyć obiekt kultury oraz stanąć na deskach sceny czyli w miejscu, gdzie występują wirtuozi światowej sławy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:12, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »

  Nikt nie rodzi się czytelnikiem, czytelnika trzeba wychować. Czytanie kilkulatkowi rozbudza w nim ciekawość świata i pomaga mu zrozumieć siebie i innych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji czytania przedszkolakom. 

 

 

 

Dziękujemy mamie Ali z I grupy, która przeprowadziła szkolenie dla rodziców z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wypadek z utratą krążenia daje tylko 4 minuty na prawidłowe podjęcie reanimacji. W tym czasie zareagować zdąży wyłącznie ktoś znajdujący się w pobliżu – mama, tata, opiekunka, pracownik przedszkola. Czasami odpowiednia reakcja decyduje o życiu bądź śmierci poszkodowanego! Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu z pierwszej pomocy potrafimy to zrobić.

 

 

 

16:55, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »

Już po raz kolejny pizzeria Dominium zaprosiła nasze dzieci nie tylko do skosztowania swojego przysmaku ale również do zapoznania się z historią powstania pizzy. Serdecznie dziękujemy...

 

 

 

 

 

16:39, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »