Kategorie: Wszystkie | Galeria | Gościli u nas... | Informacje | Konkursy | Wycieczki
RSS
poniedziałek, 22 kwietnia 2013

 

 

18 kwietnia 2013 roku dzieci z grupy V wzięły udział w XVIII Przeglądzie Artystycznym z cyklu Mikrofon dla Najmłodszych pt. ,,Wiosna Tęczą Malowana”, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina przy ul. Namysłowskiej 4.

     Program artystyczny został przygotowany przez Panią Małgorzatę Puchta, Edytę Milewską – Wawryło oraz Pana Michała Szulakowskiego. Występ był wspaniały i dotyczył najpiękniejszych barw wiosny, swoje umiejętności wokalno – taneczne dzieci zaprezentowały do muzyki Vivaldiego.

 

Gratulujemy.

 

 

 

 


18:51, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 kwietnia 2013

 

      Dnia 04.04.2013 roku odbyło się rozstrzygniecie  rzedszkolnego konkursu plastycznego ,,Pisanki, kraszanki, jajka malowane…”.

    W pierwszej części dzieci obejrzały film przedstawiający tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi, w drugiej uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy
i nagrody.

 

 

 

   

17:35, przedszkole174 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 kwietnia 2013

Książka nie przeczytana w dzieciństwie jest bezpowrotnie stracona jako bardzo istotny czynnik rozwoju uczuć, wyobraźni, intelektu i moralności.”

                                                           (H. Skrobiszewska)          

     Rodzice to wiedzą, dlatego chętnie nas odwiedzają i czytają dzieciom bajki. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć mamę Milenki z grupy ,,Żuczków”, która wprowadziła nasze maluszki w świat baśni i czarów….