Kategorie: Wszystkie | Galeria | Gościli u nas... | Informacje | Konkursy | Wycieczki
RSS
wtorek, 17 kwietnia 2012

Tata Kacperka z grupy III opowiedział przedszkolakom o swoim zawodzie. Podobno pilotem może zostać każdy, wystarczy tylko bardzo tego pragnąć i podejmować działania w tym kierunku. Największą furorę zrobiła czapka pilota, którą każde dziecko chciało przymierzyć. Miały także możliwość obejrzenia munduru pilota. Tata bardzo chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci, a na zakończenie przeczytał bajkę.

                                                                              
                            DZIĘKUJEMY

 

 

 Mama Madzi z grupy III przybliżyła dzieciom  zawód pielęgniarki położnej.
Zainteresowanie, zwłaszcza dziewczynek było bardzo duże, najbardziej podobały im się strzykawki. Laura po zajęciach stwierdziła, że w przyszłości chce pracować w szpitalu. Trzymamy kciuki….

 

  

Dzieci z grupy IV i V były w Teatrze
RAMPA na przedstawieniu pt.: ,,Czerwony Kapturek”.

 

 

  

 

18:01, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »

Nasze Przedszkole otrzymało PODZIĘKOWANIE za zainspirowanie rodzin przedszkolaków do udziału w XVI Konkursie Plastycznym ,,Marzanna”.

Daria  z grupy II otrzymała WYRÓŻNIENIE za udział w Konkursie Plastycznym ,,Marzanna”.

Podziękowanie dla Przedszkola Nr 174 za udział w konkursie plastycznym ,,Skrzydlaty Świat”.

Gratulujemy Mateuszowi i Pani Joasi z grupy IV za zajęcie III miejsca w konkursie ,,Skrzydlaty Świat”, oraz wyróżnienia dla  Julii z grupy II i Michalinki z grupy IV.

17:57, przedszkole174 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 kwietnia 2012

Dnia 04.04.2012 roku zostały wręczone dyplomy i nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie pt.: ,,Wielkanocne zwierzątka” oraz ,,Najpiękniejsza Marzanna”. Uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

 

 16:59, przedszkole174 , Konkursy
Link Dodaj komentarz »

W grupie IV gościła mama Błażeja, która przyszła aby poczytać dzieciom bajki. Dziękujemy Pani za współpracę z naszą placówką. Zapraszamy również rodziców wszystkich przedszkolaków do włączenia się w akcję czytania dzieciom książek.

 

 środa, 11 kwietnia 2012

Z okazji Świąt Wielkanocnych w grupie I, II, IV i V odbyły się warsztaty wielkanocne, na których dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonywali ozdoby świąteczne. Była to okazja zarówno do wspólnego spędzenia czasu jak świetnej zabawy.

Dzieci i Panie z grupy III na tą okazję przygotowały przedstawienie pt.: ,,Kogucik”. Rodzice byli zachwyceni i nie jednej osobie łza się w oku zakręciła.

 Nasi artyści chętnie wystąpili też dla gości, których zaprosiliśmy dnia 05.03.2012. Były to dzieci i nauczycielki z Przedszkola 186.

 

 

 

 

   18:11, przedszkole174 , Galeria
Link Dodaj komentarz »

Dzieci z grupy I, II, V gościły w Galerii ,,To tu”. Z okazji Roku Korczakowskiego zorganizowana tam została wystawa pt.: ,,Złote myśli Janusz Korczaka”.

 

 18:04, przedszkole174 , Wycieczki
Link Dodaj komentarz »